Styrelse

Funktion Namn Epost
Ordförande Rolf Mattsson roffe@dansskola.se
Vise ordförande Björn Sandberg bjorn@dansskola.se
Kassör Maja Frödh maja@dansskola.se
Sekreterare Anna Lind anna.l@dansskola.se
Ledamot Niklas Dynesius niklas@dansskola.se
Ansvarig tävling Camilla Berg camilla@dansskola.se
1:e suppleant Yvo Eussen yvo@dansskola.se
2:e suppleant Thor Sandberg thor@dansskola.se

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *